Mezoterapia

Mezoterapia je metóda oživenia pleti pomocou roztokov so zmesou látok - vitamínov, polypeptidov, kyseliny hyaluronovej, ktoré prenikaju do pokožky buď pomocou vpichov s tenkou ihličkou alebo dutou kanylkou. Na dosiahnutie maximáneho efektu treba zákrok opakovať v intervale  od 2 týždňov po mesiac.

Po zákroku môže byť pleť  mierne zaružovená, preto sa nedoporučuje  aplikovať makeup do 12 hodín po zákroku.

Metóda je vhodná pre všetky typy pleti, doporučuje sa pri dehydrovanej a unavenej pleti. Novinkou je tzv. skinbooster. Ošetrenie tváre s kyselinou hyaluronovou, ktorá sa aplikuje plytko pod povrchom z jedného najviac dvoch vpichov, pleť sa rozjasní a vyhladia sa drobné vrásky . Optimálne sú 2 ošetrenia v mesačných intervaloch.

Zaujímavou metódou je podpora rastu vlasov - vlasová mezoterapia. Potrebné je sa pripraviť na pravidelné sedenia každých 14, 21 a 28 dní, kde pomocou špeciálnej injekčnej pištole aplikujeme veľa drobných vpichov presne v oblasti vlasových cibuliek, čím podporíme a zahustíme ich rast. Potrebných je aspoň 6-8 ošetrení.

V medziobdobiach medzi jednotlivými ošetreniami treba používať vlasovú/ tvárovú starostlivosť vo forme roztokov, šampónov alebo krémov ktoré Vám radi doporučíme, prípadne si ich môžete u nás aj zakúpiť.

Pracujeme len s vysoko kvalitnými a cetrifikovanými prípravkami triedy Medical device kat.IIIA.