O nás

Vážení pacienti a klienti, 

vítame Vás v našej odbornej kožnej ambulancii zameranej najmä na liečbu chronických kožných ochorení.

Vždy som chcela, pokračovať v zmysluplnej  práci, ktorú začala moja mama, byť lekárkou a pomáhať detským aj dospelým pacientom.

V našej kožnej ambulancii diagnostikujeme a liečime najmä chronické kožné ochorenia ako psoriáza - lupienka, atopický ekzém, seboroická dermatitída, ekzémové ochorenia, akné a veľa iných, vyšetrujeme a diagnostikujeme sexuálne prenosné ochorenia. Počas celého roku posudzujeme kožné znamienka dermatoskopom. Poskytujeme celú paletu nadštandardných výkonov ako odstraňovanie kožných výrastkov, bradavičiek, keratóz na tele aj tvári, cievnych znamienok a iných.

Od roku 2006 poskytujeme aj odborné poradenstvo v rámci estetickej dermatológie. Dokážeme poradiť pri prvých prejavoch starnutia pleti, strate elasticity pokožky, vráskach, jazvičkách po akné, keloidných jazvách rôznymi metodami - napr. aplikáciou botulotoxínu, kyseliny hyaluronovej, mezoterapiou, chemickým pílingom a pod. realizujeme aplikáciu sterilných naušníc z chirurgickej ocele.

V našej ambulancii sú vítané aj detičky, vieme Vám poradiť s problémami kože novorodencov, batoliat aj predškolákov, poprosíme však uprednostniť objednanie malého pacienta na presný termín. 

Našou snahou je zabezpečiť Vašu maximálnu spokojnosť s využitím najnovších poznatkov a trendov v diagnostike a liečbe kožných ochorení. Pravidelne absolvujem odborné sympózia a certifikované podujatia, a tiež roky pôsobím  ako odborná školiteľka v oblasti dermato- estetických zákrokov. 

Nech sa páči vstúpte ďalej... 

S úctou MUDr. Regina Paulínyová

a kolektív kožnej ambulancie